Hololens 2

Okulary rozszerzonej rzeczywistości pozwalające na wyświetlanie dwu lub trójwymiarowej grafiki na tle realnego świata.

O projekcie

Aplikacja na urządzenie Hololens 2. Zawiera sterowanie komendami głosowymi, które można w całości skonfigurować (w języku angielskim).

Aplikacja zawiera model 3D ludzkiego ciała, które po rozpoczęciu interakcji staje się częściowo przezroczyste, ujawniając układ pokarmowy człowieka. Poza układem pokarmowym istnieje możliwość odwzorowania działania dowolnych organów i narządów.

Aplikacja symuluje proces trawienia, począwszy od przyjęcia pokarmu doustnie, aż do momentu jego ostatecznego wchłonięcia w końcowym odcinku układu pokarmowego.

Każdy kluczowy odcinek układu pokarmowego daje możliwość zobrazowania procesów trawiennych w formie krótkiego filmu instruktażowego.

Aplikacja umożliwia włączenie i przejście przez prezentację multimedialną, którą użytkownik może dowolnie przeskalować i przemieścić, w celu uzyskania najlepszych rezultatów wizualnych.

gear.svg

Praca Od Podstaw

bloc.svg

Indywidualne podejście

lamp.svg

Kreatywne myślenie

Pozostałe projekty

F44_Holo_AR

Wirtualna podróż

HoloLens2 + AR

zobacz
F44_ar_v

Szkolenie

AR

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

NApisz do nas

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Warunku użytkownia
Więcej
AKCEPTUJĘ